Сервісні центри МВС розповідали столичній молоді як отримати посвідчення водія вперше


17 Травня 2018

IMG_0084-min

Досконало вивчити Правила дорожнього руху та успішно скласти іспит щоб отримати посвідчення водія вперше — під силу кожному. Як? Завдяки чіткій онлайн-інструкції, що розробив Головний сервісний центр МВС. Розвіювали міфи, що існували роками, та що там десятиліттями, фахівці з надання сервісних послуг МВС поміж молоді, що навчається в автошколах та вищих навчальних закладах столиці. Перше на що зверталась увага — це на вибір автошколи, адже на сайті серед 119 навчальних закладів можна обрати зручній по розташуванню, а головне акредитований заклад.

Закріпити отримані знання та досконало підготуватись до іспиту навіть 24/7 можна завдяки онлайн-тренажеру, який відтворює реальні умови теоретичного іспиту. Усі маршрути, за якими складається другий етап практичної частини іспиту на отримання права керування транспортними засобами теж доступні. Ще одне нововведення це чек-лист. В ньому зазначені перелік вправ та помилки, які допускають громадяни під час практичного іспиту, та шкала оцінювання.

По завершенню іспиту особа, яка його складала, може ознайомитися із зазначеними екзаменатором помилками, залишивши на чек-листі свій підпис. Після завершення іспитів екзаменаційні листи зберігаються у сервісному центрі МВС протягом 3 років.

Лектори звертали увагу, що посвідчення водія з минулого року  видається на термін 2 роки. Якщо водій протягом вказаного терміну допустить не менше 2 адмінправопорушень він матиме право змінити посвідчення водія на нове без додаткових іспитів на термін 30 років.

Такі бесіди необхідні, адже під час прямого діалогу ми донесли до слухачів прості та доступні на сьогодні знання, які можна засвоїти та використовувати під час нестандартних ситуаціях на дорогах, адже існують шляхи їх вирішення з мінімальним ризиком для водія. А, як відомо, уважність за кермом є одним з головних чинників безпеки дорожнього руху.

Маємо надію, що проведені зустрічі дадуть позитивний результат і на дорогах столиці з’являться  більш дисципліновані водії, які поважатимуть інших учасників дорожнього руху.