Міжнародне посвідчення водія відтепер можна отримати в сервісному центрі МВС, що знаходиться в центрі Києва


16 Січня 2019

mizhnarodne-posvidchennya-vodiya-1024x721

З 15 січня 2019 року територіальний сервісний центр МВС, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Миколи Грінченка 18, має змогу надавати водіям міжнародне посвідчення водія. На сьогоднішній день, це шостий із восьми центрів в місті Києві, відкритий для громадян з видачею міжнародного посвідчення водія.

Нагадуємо, що таке посвідчення важливе для громадян України, які працюють за кордоном або тимчасово проживають поза Україною, а також які збираються подорожувати автотранспортом. Завдяки ньому розширюється перелік країн, де громадяни зможуть користуватися транспортними засобами. Отримання міжнародного посвідчення водія дозволить керувати транспортними засобами на території тих країн, що приєдналися до Женевської Конвенції про дорожній рух 1949 року – це значно розширює географію. Національним посвідченням водія можна було користуватися лише на території країн, що приєдналися до Віденської конвенції про дорожній рух 1968 року.

Для того, щоб отримати міжнародне посвідчення водія необхідно звернутись до зручного за місцем розташування територіального сервісного центру МВС незалежно від місця реєстрації та надати наступні документи:

  • оригінал національного посвідчення водія;
  • паспорт громадянина України;
  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
  • фотокартку розміром 3,5х4,5 см на матовому папері.

Національне посвідчення водія, на підставі якого було видано міжнародне, не вилучається. Міжнародне посвідчення водія без наявності національного не є дійсним.

Термін дії міжнародного посвідчення водія — 3 роки, але не більше строку дії національного посвідчення водія.

У яких країнах світу можна користуватися національним посвідченням водія, а у яких визнаються лише міжнародні посвідчення водія, можна ознайомитися за посиланням.

Консультації за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук.