Довідки про несудимість відтепер видають всі сервісні центри в м. Києві


23 Січня 2019

hsc01

З 22 січня 2019 року в територіальному сервісному центрі МВС м. Київ, МВС, який знаходиться за адресою: м. Києві, вул. Миколи Грінченка 18, запровадили послугу з наданням довідок про несудимість. Це приємна новина для жителів міста Києва. Відтепер, прийом запитів для оформлення довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України, буде здійснюватися всіма територіальними сервісними центрами МВС України в м. Києві.

Ця послуга є однією з найзапитуваніших та безкоштовною для громадян. Найчастіше вона необхідна клієнтам, які здійснюють оформлення для працевлаштування, для виїзду за кордон, для надання в органи соціального забезпечення тощо.

За 2018 рік в місті Києві за статистичними підрахунками регіонального сервісного центру МВС в м. Києві, було видано 37266 довідок. Велика кількість людей заощадили всій час замовивши таку довідку онлайн, завдяки електронному сервісу, а це 116993 довідки, повідомив головний сервісний центр МВС України.

Нагадаємо, що дану послугу кожен бажаючий має можливість замовити двома зручними способами: онлайн через офіційну інтернет-сторінку Регніонального сервісного центру МВС м. Києві або ж, завітати до найближчого сервісного центру МВС, маючи при собі документ, що посвідчує особу відповідно до чинного законодавства.

Консультації за телефоном (044) 290-19-88 або на офіційній сторінці в Фейсбук.