Для маленьких діточок шоколадний майстер клас з нагоди Міжнародного дня захисту дітей


01 Червня 2019

IMG_2758

Уже традиційно Регіональний сервісний центр МВС в м. Києві долучається до відзначення  Міжнародного дня захисту дітей.  Малечі підготували майстер клас з приготування  смачного та корисного шоколаду.

Святкова подія відбулася в сервісному центрі МВС № 8048, що на вул. Грінченка, 18.  Кожна дитина перетворилася на шоколадного майстра та потрапила в казкову країну з шоколадними ріками. Горішки, родзинки та інші смачні начинки – діти самі могли обрати чим оздобити свої шедеври.

Окрім того, для малечі розповіли дуже цікаву історію про шоколад, його корисні та магічні властивості, адже з латинської мови слово «chocolate» перекладається як «Їжа Богів».

Отак діти потрапили в атмосферу шоколадної пригоди й до того ж відчули себе митцями з шоколаду, втіливши солодкі фантазії у виготовлення цукерок.

Наприкінці свята, хлопчиків та дівчат привітали з завершенням навчального року та Днем захисту дітей, побажали їм радісного відпочинку під час літніх канікул. До дому всі дітки змогли забрати солодощі виготовлені власноруч та ще отримали приємні подаруночки.