A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Робота мрії. Сервісні центри МВС запрошують на роботу студентів Національної академії внутрішніх справ


10 Червня 2019

Працівники Головного сервісного МВС України та регіонального сервісного центру МВС в м. Києві завітали до студентів Національної академії внутрішніх справ. Під час зустрічі майбутні спеціалісти отримали інформацію про відкриті вакантні посади та особливості роботи в сервісних центрах МВС.

Цікаву презентацію ефективної роботи та структуру СЦ МВС підготувала начальник управління моніторингу та контролю за діяльністю сервісних центрів Катерина Ставнійчук. Для студентів були розкриті питання про основні функції, концепції та послуги які надають СЦ МВС.

Також, випускникам запропонували можливість проходження переддипломної практики. «Робота з нашими спеціалістами допоможе студентам відчути усі особливості роботи, познайомить з правилами оформлення документації та дасть можливість систематизувати практичний матеріал, який необхідний для написання дипломної роботи. По закінченню практики найкращим студентам буде запропоновано працевлаштування на постійній основі» — розповів заступник начальника РСЦ МВС в місті Києві Микола Рудик.

На завершення студенти мали можливість задати додаткові питання та ознайомитись з номерними знаками та посвідчення водія, які продемонстрували працівники СЦ МВС.

Регіональний сервісний центр МВС в м. Києві сподівається плідну співпрацю з Національної академії внутрішніх справ та має велику надію на закріплення молодих кадрів в своїй команді.