A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Регіональний сервісний центр МВС в м. Києві оголошує пошук приміщення для сервісного центру МВС № 8043


Регіональний сервісний центр МВС в м. Києві повідомляє про намір змінити місцезнаходження територіального сервісного центру МВС № 8043 (пр-т Степана Бандери, 26 В) тому оголошується пошук приміщення серед власників майнових комплексів.

Для розміщення сервісного центру МВС  необхідні наступні параметри:

  1. Стаціонарна капітальна споруда, площею не менше 600 м. кв. у форматі відкритого простору (Openspace) з окрмемим входом. Приміщення мають відповідати усім санітарним стандартам та вимогам для прийняття великої кількості відвідувачів. Обов’язковим є наявність природнього світла, функціонального обладнання двох санвузлів для персоналу ТСЦ та відвідувачів, побутової кімнати та їдальні для персоналу ТСЦ.
  2. Приміщення опалювані, вентильовані, облаштовані необхідним для роботи ремонтом: стіни – побілка, фарбування; підлога – керамічна плитка; вікна – ПВХ; освітлення – відповідно до санітарних норм.
  3. Відкрита паркова (стоянка) на 100 паркомісць з твердим покриттям — бетон, ФЕМ. На парковці – освітлення та відео нагляд, контрольований в’їзд, охорона.
  4. Комплекс має знаходитись на (поблизу) великих транспортних вузлах (магістралях) для зручності відвідувачів та якісного надання їм послуг.

Форма співпраці – довготривала оренда.

Пропозиції оренди приймаються за телефонами: (044) 277-63-42; (044) 364-46-26