Сервісний центр МВС долучився до соціальної акції — «Благаю, не відволікайся!»


13 Травня 2019

0004

11 травня сервісний центр МВС №8048 (вул. М. Грінченка,18) долучився до щорічного соціального проекту мережі АЗК ОККО «Благаю живи! Безпека на дорозі».

Відвідувачі наочно побачили, до яких наслідків може призвести листування, зйомки сторіз, серфінг в інтернеті учасників дорожнього руху. Завдяки спеціально розробленому VR-тесту та обладнанню, водії та пішоходи мали змогу зануритися у віртуальний світ, обрати варіант розвитку подій та вплинути на фінал. Сценарій ролика побудований таким чином, що глядач самостійно зможе обирати варіанти розвитку подій і впливати на фінал. Щоб прожити всі ймовірні ситуації, знадобиться всього 8 хвилин, але ті враження, які отримують учасники заходу, залишаться в пам’яті надовго!

«Статистика Всесвітньої організації охорони здоров’я говорить про те, що у середньому кожна четверта аварія у світі спричинена відволіканням уваги водіїв та пішоходів від дороги. Пильність ми втрачаємо у тому числі й через телефон. В Україні проблема, на жаль, не менш актуальна, ніж у світі. Для цього достатньо лише подивитися навколо. Саме тому у цьому році ми зупинились на темі невикористання ґаджетів», — розповідає керівник департаменту корпоративних комунікацій мережі АЗК ОККО Ярослава Полякова.

За даними Департаменту патрульної поліції в м. Києві протягом  чотирьох місяців 2019 року зареєстровано 12 817 ДТП, з них 632 – ДТП з постраждалими, в яких загинуло 38 осіб та 741 осіба травмована.

Ми щиро сподіваємося, що за допомогою даних проектів, вдасться істотно зменшити обсяг нещасних випадках на дорозі.

Новини та відеоінструкції щодо отримання послуг сервісних центрів МВС шукайте на сайті Регіонального сервісного центру МВС в м. Києві, з питаннями звертайтесь за телефоном (068) 019-13-00 або на офіційну сторінку в Фейсбук.