Результати конкурсу в регіональному сервісному центрі МВС в місті Києві


В регіональному сервісному центрі МВС в місті Києві визначено переможців та других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття посад державних службовців.

з/п Прізвище, ім’я,по батьковікандидата Посада,на яку претендує кандидат Загальна кількість балів
РСЦ МВС в м. Києві
переможці
1. Єфіменко Павло Віталійович Завідувач сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів транспортними засобами відділу організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання 7,6
ТСЦ №8041
переможці
2. Підшморга Сергій Олександрович Начальник 13
другі за результатами конкурсу
3. Харчук Володимир Володимирович Начальник 8
переможці
4. Біатов Артур Юрійович Провідний спеціаліст-адміністратор 1
5. Бурлака Наталія Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
6. Величко Андрій Михайлович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
7. Дудко Олена Миколаївна Провідний спеціаліст 1
8. Запорожець Руслан  Анатолійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
9. Іванова Наталія Ігорівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
10. Ігнатенко Леся Валеріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 1
11. Кошель Тетяна Миколаївна Провідний спеціаліст 4,3
12. Красніцка Наталія Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 2,8
13. Марценюк Олег Олександрович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
14. Преображенська Тетяна Сергіївна Провідний спеціаліст-адміністратор 1,3
15. Примоченко Любов Анатоліївна Провідний спеціаліст 5,8
16. Рожкова Вікторія Юріївна Провідний спеціаліст 3,4
17. Сухоручкіна Світлана Олегівна Провідний спеціаліст-адміністратор 1,9
18. Троценко Ольга Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
19. Фесан Ігор Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 3,4
20. Харченко Андрій Борисович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
21. Холодна Віра Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
22. Шаповал Станіслав Васильович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
23. Шатохіна Юлія Сергіївна Провідний спеціаліст-адміністратор 2,9
24. Шкабара Володимир Анатолійович Провідний спеціаліст-адміністратор 6,5
ТСЦ №8042
переможці
25. Руденко Лариса Юріївна Начальник 12,6
26. Бочковський Сергій Леонідович Провідний спеціаліст-адміністратор 7
27. Вишенська Тетяна Михайлівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
28. Власенко Руслан Васильович Провідний спеціаліст 5
29. Головко Ольга Анатоліївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
30. Карамушка Ольга Рудольфівна Провідний спеціаліст-адміністратор 6,5
31. Науменко Олена Миколаївна Провідний спеціаліст-адміністратор 6,5
32. Пінчук Інна Василівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
33. Поліч Катерина Андріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
34. Пономаренко Юрій Валентинович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
35. Степанов Олександр Геннадійович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
36. Унинець Тетяна Вікторівна Провідний спеціаліст-адміністратор 3,4
37. Христова Анжеліка Віталіївна Провідний спеціаліст-адміністратор 6,5
38. Чистяков Вадим Анатолійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
39. Шепельський Артем Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
40. Шумбар Олена Валентинівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
41. Юрченко Наталія Юріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
42. Ярмоленко Антон Романович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
ТСЦ №8043
переможці
43. Горбонос Олександр Миколайович Начальник 14
другі за результатами конкурсу
44. Бойко Орина Сергіївна Начальник 8,3
переможці
45. Головко Анатолій Петрович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
46. Грабчак Іван Григорович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
47. Гриценко Ірина В’ячеславівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
48. Гудзь Олексій Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
49. Гусєва Лариса Олегівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
50. Ємельяненко Світлана Миколаївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
51. Задорожнюк Наталія Валентинівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
52. Калюжний Сергій Юрійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
53. Коновал Тарас Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
54. Локотей Віта Сергіївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,4
55. Мазурок Вадим Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,8
56. Найда Володимир Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,4
57. Оверчук Марина Василівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
58. Росохач Інна Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
59. Торгонський Микола Семенович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
60. Фесенко Олександр Олегович Провідний спеціаліст-адміністратор 6,5
61. Фесик Юлія Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
62. Чорнуха Наталія Анатоліївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
63. Шишко Наталія Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 3,8
другі за результатами конкурсу
64. Зарудний Олексій Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 3,4
ТСЦ №8044
переможці
65. Дзюба Олександр Васильович Начальник 13,2
66. Бойко Ольга Вікторівна Провідний спеціаліст 4
67. Будченко Анатолій Олександрович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,5
68. Герасименко Богдан Леонідович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
69. Зубарєв Сергій Валерійович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
70. Зубченко Лариса Григорівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
71. Качан Олександр Юрійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
72. Клок Костянтин Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
73. Коновал Олександр Васильович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
74. Костюченко Микола Васильович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
75. Макушок Олександр Віталійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
76. Мартинов Ігор Станіславович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
77. Матвієнко Євгеній Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
78. Миронівська Світлана Миколаївна Провідний спеціаліст 4,3
79. Мізько Сергій Андрійович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
80. Пархоменко Ірина Михайлівна Провідний спеціаліст 5,5
81. Полторак Анна Анатоліївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
82. Рищенко Євгеній Валерійович Провідний спеціаліст-адміністратор 7
83. Рубель Анна Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 6,8
84. Сухоросов Дмитро Іванович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
85. Токарчук Катерина Юріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
86. Троян Аліна Анатоліївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
другі за результатами конкурсу
87. Герасимчук Анатолій Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
88. Жук Дмитро Валентинович Провідний спеціаліст-адміністратор 3,6
89. Клименок Віталій Петрович Провідний спеціаліст-адміністратор 3
90. Коржук Юлія Вячеславівна Провідний спеціаліст-адміністратор 2,8
91. Малій Костянтин Олегович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
ТСЦ №8045
переможці
92. Карабиць Олександр Іванович Начальник 13
93. Божко Наталія Анатоліївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
94. Бойко Ірина Вікторівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
95. Волков Андрій Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 3,5
96. Гапонько Сергій Михайлович Провідний спеціаліст-адміністратор 2,5
97. Єрмоленко Олександр Станіславович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
98. Заморський Олександр Михайлович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,5
99. Іванова Вероніка Андріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
100. Казимко Анна Миколаївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
101. Карнаух Ілона Андріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 2,9
102. Колотило Наталія Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
103. Кріт Ростислав Борисович Провідний спеціаліст-адміністратор 3,4
104. Литвиненко Євген Борисович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
105. Майстренко Аліна Анатоліївна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
106. Новік Олена Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
107. Омельченко Олена Михайлівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
108. Охременко Сергій Юрійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
109. Савельєв Євген Олександрович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
110. Сосновцев Володимир Олександрович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
111. Шарлай Сергій Вікторович Провідний спеціаліст-адміністратор 1,3
другі за результатами конкурсу
112. Зеваєв Андрій Олександрович Провідний спеціаліст 1,3
ТСЦ №8046
переможці
113. Чайка Олексій Олексійович Начальник 8
114. Антипенко Владислав Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
115. Бардаченко Микола Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 1,9
116. Голубець Богдан Богданович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
117. Дідковський В’ячеслав Валерійович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
118. Дідович Ігор Олександрович Провідний спеціаліст 1
119. Дяцуник Борис Борисович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
120. Калита Тетяна Михайлівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
121. Клименко Тетяна Григорівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
122. Колесник Андрій Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
123. Колєснікова Оксана Володимирівна Провідний спеціаліст 4
124. Колосов Денис Володимирович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
125. Король Юрій Васильович Провідний спеціаліст-адміністратор 2,8
126. Кримлова Оксана Володимирівна Провідний спеціаліст 4
127. Леончук Наталія Вікторівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
128. Лук’яненко Анатолій Вікторович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,3
129. Мазур Микола Васильович Провідний спеціаліст-адміністратор 1,9
130. Олефіренко Тетяна Миколаївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
131. Рослов Віталій Андрійович Провідний спеціаліст-адміністратор 2,5
132. Рутковський Андрій Григорович Провідний спеціаліст-адміністратор 3,5
133. Чернецький Андрій Іванович Провідний спеціаліст-адміністратор 1
134. Чупира Олена Серафимівна Провідний спеціаліст 4
135. Шипко Вадим Віталійович Провідний спеціаліст-адміністратор 5,3
136. Шоха Богдан Михайлович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,4
ТСЦ №8047
переможці
137. Брижак Іван Петрович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
138. Буднікова Алла Вікторівна Провідний спеціаліст 4
139. Гаврилко Дмитро Петрович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,6
140. Делікатний Валерій Степанович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
141. Жупан Наталія Миколаївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
142. Івахненко Ірина Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
143. Калитка Руслан Богданович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
144. Кравченко Олена В’ячеславівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
145. Кулик Юлія Леонідівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
146. Лола Яна Валеріївна Провідний спеціаліст-адміністратор 5
147. Лютик Олександр Васильович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
148. Науменко Володимир Станіславович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
149. Павліченко Богдан Миколайович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
150. Паляничка Олена Володимирівна Провідний спеціаліст 4
151. Панченко Сергій Леонідович Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
152. Півненко Лариса Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,9
153. Сосюк Тетяна Борисівна Провідний спеціаліст-адміністратор 5,9
154. Тонкошкура Михайло Олександрович Провідний спеціаліст-адміністратор 5
155. Цюп`як Наталія Михайлівна Провідний спеціаліст-адміністратор 6,5
156. Черевчук Жанна Леонідівна Провідний спеціаліст 4,3
157. Шевченко Світлана Василівна Провідний спеціаліст 4,3
158. Штиблік Тетяна Максимівна Провідний спеціаліст 4,3
другі за результатами конкурсу
159. Кошетар Людмила Олександрівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4,4
160. Кравець Світлана Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
161. Отрищенко Богдан Олегович Провідний спеціаліст-адміністратор 4
162. Палько Вікторія Володимирівна Провідний спеціаліст-адміністратор 4
163. Чебанова Ганна Миколаївна Провідний спеціаліст-адміністратор 1