A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ще більше знань про кібербезпеку. Представники регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Києва переймають досвід у найкращих ІТ спеціалістів


16 Лютого 2024

Невпинно здобуваємо нові знання для поліпшення якості послуг. Для цього постійно тримаємо руку на пульсі сучасних технологій. Дійсно, адже наразі жодна з послуг сервісних центрів МВС не обходиться без застосування комп’ютерної техніки та мережі інтернет. І тому питання дотримання правил кібербезпеки та кібергігієни є безперечно важливим. 

Для отримання нових знань представники регіонального сервісного центру ГСЦ МВС столиці  відвідали  міжнародний форум «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо IoT. Навколо Безпеки. Навколо Кабелю. Навколо IP. Smart Building», що проходив 15 лютого у м. Києві. Цей унікальний галузевий захід, що відрізняється комплексним підходом, зібрав найкращих представників ІТ-спільноти як з України, так і з-за кордону. Спікери та експерти розповідали про власний досвід та ділились цінними порадами програмних рішень та інновацій.

Зокрема обговорювали цифровізацію процесів документообігу, як новий погляд на електронний документообіг. Приділили увагу питанню кібербезпеці в Україні та етапам розслідування кіберінцидентів. Дізнались що таке хаквітизм і як потрібно реагувати при виявлених потенційних кіберзагрозах. 

До речі термін хаквітизм, що походить від злиття слів хакер та активізм, дещо незвичний для українського загалу, але попри це ми постійно чуємо з  новин про масові хакерські атаки, що йдуть з території інших держав.  Саме вони і є прямими проявами хаквітизму.

“Наразі потрібно приділяти увагу як фізичній безпеці людини, так і працювати над віртуальними загрозами. Безпека залежить від кожного з нас. Адже оновлення програмного забезпечення, що надходять повідомленнями від офіційного ліцензованого  розробника, у багатьох випадках, спрямовані запобігати вірусним загрозам. І лише незначна їх частина спрямована на візуальне оновлення застосунків. Тому, не нехтуйте і не відкладайте на потім такі повідомлення.  Так, це займає деякий час, але блокування банківських карток, особистих віртуальних кабінетів та виток персональних даних несе незворотні наслідки. Про негатив яких знають всі”, роз’яснив один з провідних спеціалістів кібер безпеки України пан Денис.

До речі, корисне спілкування в ІТ спільноті, не пройшло без перших позитивних наслідків, а саме вдалось заблокувати виявлений раніше фейковий сайт ГСЦ МВС. І відтак мінус один злодійський домен, що імітує державні послуги та розповсюджує неправдиву інформацію на інтернет-просторі.

“”Отримавши нові знання, сервісні центри МВС Києва, неодмінно зроблять Ваш візит не тільки приємним, а й ще більш безпечним. Адже дбаємо не тільки про фізичний комфорт, а й про непомітні оком нюанси. Будьте впевнені — з нами Ви і Ваші персональні дані в безпеці”, резюмував начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС м. Києва Олександр Клижко.

Тож будьмо разом і будьмо в безпеці! Користуйтесь тільки перевіреними джерелами інформації. А ми, сервісні центри МВС, подбаємо, щоб ваш візит був не тільки комфортним, а ще й безпечним.

А консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.