A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Києва нагадують про обов’язковість здійснення оплати за зберігання номерних знаків


23 Лютого 2024

Головний сервісний центр МВС та сервісні центри МВС столиці нагадують, що номерні знаки, за які не внесена оплата за платне зберігання, будуть знищені в установленому порядку. Чому саме так читайте у нашому дописі нижче.

До сервісних центрів МВС столиці щодня звертаються тисячі громадян. Всі звертаються за швидкою та якісною державною послугою, основною метою яких є отримання документа, на якому зазначено ім’я заявника.

Мова йде або про свідоцтво про реєстрацію авто або водійське посвідчення. Вони необхідні для підтвердження законності придбання авто або здобутих навичок. Про обов’язковість їх отримання знають всі і це не потребує зайвих пояснень.

Разом з тим, є деякі з наших послуг, які надаються виключно за бажанням заявника. Як приклад — платне зберігання номерних знаків.  Вона є однією з найпопулярніших та доступних. Актуальна для тих водіїв, які хочуть перезакріпити улюблені номерні знаки надалі за своїм іншим транспортним засобом.

Сьогодні на прикладі нашого клієнта пана Миколи розберемо чому потрібно дотримуватись визначеної процедури подовження терміну зберігання номерних знаків. Він, як законослухняний клієнт, вносив плату за зберігання номерних знаків протягом дії всього воєнного стану. Запитали його, що його мотивувало до цього:

“Періодично читаю новини на офіційних джерелах сервісних центрів МВС. З них розумів, що сплату за зберігання відтермінували, а не скасували. Вношу її щомісяця. Так простіше і надійніше. Особисто мені зручно це робити безпосередньо в сервісному центрі МВС, де лежать на зберіганні мої номерні знаки. Процедура швидка. Отримувати талон е-запису не потрібно. Звертаєтесь до адміністратора за інформаційною стійкою. Черг не має. Головне не забути віддати квитанцію адміністратору”, розповів нам пан Микола.

Як бачимо, в такому випадку важливо те, що клієнт сам визначив термін зберігання і відповідно до нього вніс плату в розмірі 10.80 грн. за кожну добу зберігання. А ще, він підписав заяву, в якій надав згоду на подовження зберігання та ознайомлення з тим, що його номерні знаки можуть бути знищені. Це відбувається у разі несвоєчасної сплати за подовження терміну зберігання.

І при цьому важливо зробити проплати правильно, а саме:

— особисто звернутись або через уповноваженого представника до сервісного центру МВС, де зберігається номерний знак та сплатити квитанцію.

— онлайн – у Кабінеті водія. Достатньо визначитись із терміном продовження зберігання та оплатити послугу. Сервісний центр МВС автоматично отримує інформацію про продовження зберігання номерних знаків.

Ще одним важливим моментом є квитанція, платником якої має бути власник номерного знаку, а у разі її сплати офлайн необхідно все-таки звернутись до сервісних центрів МВС та долучити її до заяви на подовження терміну зберігання. В цьому випадку адміністратору сервісного центру МВС необхідно вручну вносити інформацію до бази даних. І тільки так кошти зафіксуються й власник може бути впевнений, що його “любі, красиві та цінні номери” не будуть знищені після закінчення строку зберігання.

Простіше кажучи, якщо Ви сплатили кошти, але не звернулись до сервісного центру МВС , ми не будемо знати про це, а отже і термін зберігання не буде продовжено.

Також зауважимо, що передача номерних знаків, які знаходяться на відповідальному зберіганні, до інших територіальних сервісних центрів МВС не передбачено законодавством.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.