
Родина це — люди які поважають, підтримують, захищають та піклуються один про одного. І мова не завжди йде про біологічний зв’язок. Українці під час війни усвідомили це.
Інколи пережиті події настільки зближують, що рідними стають випадкові знайомі, а родичі навпаки віддаляються.
Саме так і сталось в родині нацгвардійця Владислава, що завітав до одного з сервісних центрів МВС Києва для реєстрації на своє ім’я автомобіля.
Хлопець кілька років перебував у ворожому полоні, куди потрапив захищаючи Маріуполь.
Разом з ним завітали його найрідніші люди — мама та побратим Володимир, що також перебував у полоні й був безпосереднім командиром нашого героя. Війна, полон, звільнення, реабілітація та психологічне відновлення — все це хлопці пройшли разом за підтримки пані Тетяна, мами Владислава. Саме завдяки її незламності, готовності в будь-який момент прийти на допомогу, піклуванню, вірі у звільнення з полону та постійним наполегливим діям відбулось швидке відновлення побратимів.
“Під час перебування сина у полоні постійно спілкувалась з іншими батьками нацгвардійців, що мали таку саму ситуацію. Гуртом легше було переживати та боротись за звільнення. Тоді й прийшло усвідомлення того, що родина це — не біологічне походження, а люди які роблять все можливе задля тебе. Вірю, що тепер, після пройденого у нашій родині стало на одну близьку людину більше. Ми вже разом пережили смуток, тому не дивно, що радість від перереєстрації авто теж хочемо розділити на всіх та відсвяткувати цю подію в колі родини. Тим більше, що процедура не займає багато часу, адміністратори привітні, а зали обслуговування сервісного центру МВС Києва світлі та просторі. Візит сюди теж частина адаптації до життя без полону”, поділилась з нами пані Тетяна.
Поділяємо радість наших вільних та незламних оборонців та їх близьких. Обіцяємо і надалі докладати максимум зусиль для надання якісних послуг. Адже це — наша стратегія боротьби з ворожою навалою — піклуватись та цінувати всіх і кожного хто боронить кордони України та її громадян і перетворювати їх буденні потреби на приємні спогади.
Послуга перереєстрації транспортних засобів онлайн доступна фізичним особам один раз впродовж календарного року. Для того, щоб нею скористатись, у Дії мають відображатися паспорт і реєстраційний номер облікової картки платника податків, а також у продавця – свідоцтво про реєстрацію авто.
Іноді стаються випадки, коли громадянам приходить відмова у перереєстрації після перевірок за реєстрами. Договір не укладається, якщо автомобіль знаходиться в розшуку, наявні обмеження або обтяження. Причини відмови у продажі авто надходять громадянам у Дії. Серед них найпоширеніші:
- транспортний засіб або номерний знак перебувають у розшуку в поліції;
- одна зі сторін перебуває в розшуку в поліції;
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або паспорт відображається у базі даних поліції як втрачене;
- у продавця є чинні відкриті виконавчі провадження;
- наявні обтяження в реєстрах Міністерства юстиції щодо заборони на відчуження.
Після усунення причини відмови перереєстрація транспортного засобу буде доступна онлайн або в сервісному центрі МВС.
Послуга реалізовується Мінцифрою разом з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС, ДП «Інфотех» та АТ «Укрпошта».
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.