
«Практичний іспит – перевірка знань, навичок, а ще самостійності та впевненості в собі», саме такі слова ми почули від пані Ольги, що успішно склала практичний іспит з другої спроби в столичному сервісному центрі МВС.
Її радість від отримання першого в житті водійського посвідчення заряджала інших відвідувачів була помітна всім навкруги. Погодьтесь, ну як пройти повз і не розпитати про все?
Ось що ми дізнались. Вона активно працює, при цьому встигає приділяти увагу двом дітям та чоловіку.
Водійське посвідчення для неї це — нові можливості та економія часу, адже, наприклад дістатись до улюбленої дачі тепер не проблема.
«Теорію склала з першого разу. З нею не було ніяких проблем. Все чітко і зрозуміло. Труднощі викликала практика. Перша спроба в сервісному центрі провалилась. Саме в цей день наша родина перевозила речі до нової квартири тому втома та знервованість взяли гору. Завалила паралельне паркування та неправильно переїхала перехрестя. Звичайно засмутилась. А все через неправильне налаштування під себе сидіння водія та керма навчального авто. Адже мій зріст 148 см і тому такі дії перед іспитом вкрай важливі», поділилась пані Ольга.
Звичайно ми погоджуємось з пані Ольгою, адже створити собі, як водію комфортні умови керування авто вкрай важливо. Адже це не тільки про зручність, а й про безпеку на дорозі. Тому порада номер один – перед початком іспиту ретельно налаштуйте сидіння водія, кермо, дзеркала під себе, адже під час складання такі дії не дозволяються та будуть позначені у чек-листі як помилка. Також запитайте в екзаменатора про незрозумілі нюанси, у разі якщо складаєте на автівці сервісного центру МВС.
«Інший момент – це знервованість та втома. Раджу добре виспатись та відпочити перед складанням. А головне, налаштувати себе, що практичний іспит в сервісному центрі МВС це – не просто перевірка знань ПДР, а в перш за все перевірка готовності самостійно керувати автомобілем, тобто звичайне водіння без підказок сторонніх, коли ти сам приймаєш рішення і береш за свої дії відповідальність. Ви навіть не уявляєте наскільки успішне складання підвищило мою самооцінку, адже це я навчилась і я молодець. Звичайно, без підтримки родини було б вкрай важко, але було б ще важче без мого інструктора, що був зі мною на зв’язку 24 на 7», додала новоспечена водійка.
Одже порада номер два – якісний відпочинок та позитивне емоційне налаштування. Дійсно, адже водійське посвідчення це документ про здобуття певних знань. І хоча на відміну від шкільного атестата тут не має оцінок він свідчить про 100% готовність бути самостійним і головне безпечним для оточуючих водієм.
«Бонусом ділюсь ще одним своїм лайфхаком. Вдома, перед складанням іспиту, приділіть п’ять хвилин та подумки візуалізуйте свої дії. Ви повинні, наче фільм, прокрутити порядок підготовки авто до іспиту та ніби проїхатись маршрутом», резюмувала пані Ольга.
Порада три – відпрацьовуйте подумки кожну свою дію. Важливо не тільки завчити правила ПДР, а й вміти ними користуватись за кермом. Для цього врешті решт і існує перевірка та складання іспитів в сервісному центрі МВС
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.