
Родина — головне для кожного з нас. Українці завжди цінували сімейні відносини та підтримували один одного. А з початком військової агресії згуртованість та взаємодопомога набула масштабу цілої країни. Кровні зв’язки замінила приналежність до української спільноти. Адже часто в екстрених випадках допомога, захист і підтримка надходить від незнайомців і тоді дійсно починаєш вірити в добро та дива. І тут не важлива різниця в віці або в статусі. На передній план виходить прагнення допомогти та надихнути на нове повноцінне життя.
Сьогодні, наша історія, про маму та сина, що отримали свої перші водійські посвідчення в одному з сервісних центрів МВС Києва. Пані Олена та її син Ярослав навчались разом в автошколі. Всі етапи підготовки проходили також вкупі. Декілька років тому дружня родина мешкала в Херсоні. Але у зв’язку з службовими обов’язками, батька військовослужбовця, перевели до столиці. Тут він опікувався ветеранами та допомагав їх сім’ям знову повернутись до повноцінного життя. І все було добре поки його не стало.
“Це був шок. Знадобилося багато часу, щоб це прийняти. Подолати внутрішню кризу допомогли побратими чоловіка та сини. Вони постійно пропонували різні заходи, щоб я мала змогу відволіктись. Одного разу мені зателефонували й запропонували в рамках соціальної програми пройти навчання в автошколі. Спочатку не хотілось нічого. Але врешті решт мене вмовили. Було цікаво. Навчались разом з сином. Сиділи за однією партою, а вечорами сперечались і обговорювали різні дорожні пригоди. До речі, тепер, я впевнена і спокійна за Ярослава, адже впевнена в його знаннях. Іспити складали також разом в одному з сервісних центрів МВС Києва. Приємно була вражена доброзичливістю та відкритістю людей, що тут працюють. Відчула себе ніби в колі родини і тому не хвилювалась”, поділилась враженнями пані Олена.
“Мати водійське посвідчення вкрай важливо. Це надає можливість робити більше справ, а ще, під час війни, дійсно може врятувати життя. Загалом навчатись було легко і цікаво. Наразі я студент і опановую ІТ. Тому, при зверненні до сервісного центру МВС, мені особисто було цікаво дізнатись про різноманітні послуги, що надаються онлайн. Дуже зручно, наприклад надавати документи, що підтверджують особу через застосунок ДІЯ та реєструватись в системі е-черги. Як то кажуть відчув всі інновації на власному досвіді. Всім рекомендую користуватись сайтом головного сервісного центру МВС та опанувати електронний кабінет водія”, доповнив син Ярослав.
Сервісні центри МВС Києва завжди дають можливість зосередитись на головному — спілкуванні з близькими. Робимо все можливе, щоб Ваш час було використано з користю, а державні послуги надавались швидко та якісно. Тож давайте підтримувати та берегти один одного і тоді разом подолаємо всі труднощі, як ззовні, так і всередині нашої великої родини.
«Нагадуємо, що охочим стати водієм і отримати посвідчення водія, спочатку необхідно успішно скласти тестування в сервісному центрі МВС. До якого, можливо підготуватись самостійно або пройти теоретичний курс навчання в автошколі. Далі кандидат у водії звертається до автошколи для проходження практичного курсу. Після закінчення навчання в автошколі обов’язково складає внутрішній практичний іспит і звертається до сервісного центру МВС, де складає іспит з практичних навичок керування транспортним засобом. В результаті успішного складання іспиту особа отримує своє перше посвідчення водія. Воно видається на 2 роки і отримується на місці. Орієнтовна вартість 515 ₴: бланкова продукція 285 ₴, послуга 230 ₴», наголосив начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС Олександр Клижко
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.