
Днями до сервісного центру МВС м. Києва для запису на теоретичний іспит завітав відомий в Україні, а ще більше за її межами, спортсмен Іван Семенець.
Попри молодий вік він має серйозні досягнення світового рівня. Але мова йде не про звичну всім рухову активність. Він — професійний гравець, тренер, аналітик та коментатор з кіберспорту.
Так, так вам не почулось — мова йде про відеоігри та навички протистояти суперникам в інтернет просторі.
Завдяки яким він має можливість збирати донати та допомагати ЗСУ. Саме разом з іншими не байдужими вдалось відправити на фронт пікап та зарядні станції на загалну суму понад 600 000 тисяч гривень.
Історія електронного спорту почалася з 1997 року. В Україні ж кіберспорт офіційно визнали видом спорту 7 вересня 2020 року. Це стало можливо завдяки розвитку створеної в 2018 року Федерації куберспорту України(UESF). Наразі в національному університеті фізичного виховання та спорту України з 2020 року навчають профільних фахівців за рівнем освіти магістр та бакалавр на кафедрі кіберспорту. Саме тут і навчається наш герой, а одним з напрямів наукової діяльності є дослідження з військовими, як можна використовувати засоби кіберспорту для реабілітації військових, ветеранів війни з точки зору їх адаптації до суспільства та комунікації. Звичайно ми не могли пройти повз такої цікавого клієнта та розпитали про враження від візиту до сервісного центру МВС Києва.
“Завітав щоб зареєструватись на теоретичний іспит. Вирішив отримати талон е-запису в терміналі сервісного центру МВС. Я багато проводжу часу за комп’ютером, але при будь якій можливості намагаюсь рухатись фізично. Однією з моїх вимог як тренера до спортсменів є — регулярне виконання фізичних вправ. Від цього залежить загальна підготовка, психологічний та емоційний стан гравців. Візитом до сервісного центру МВС Києва задоволений. При отримання талона е-запису адміністратор попросив надати документ для встановлення особи та розповів які відомості потрібно заповнити. Це добре, що тут не байдуже хто і чому бере талон. Така перевірка допомагає уникнути помилок при реєстрації, адже працівник все детально пояснює, а ще дозволяє уникнути не обдуманої реєстрації на послугу. Це також дуже важливо тому, що ваш клієнт сам обирає доступний час та дату. І впевнений в такому разі не знехтує робочим часом працівників та не відбере просто так послугу у іншого відвідувача”, поділився з нами враженнями кіберспортсмен.
Дійсно, хочемо наголосити, згідно Наказу МВС № 777 від 05.11.2020, яким затверджено порядок реєстрації в системі керування чергою, клієнт реєструється в системі Е-запису за допомогою термінала самостійно або за допомогою працівника ТСЦ, але після пред’явлення ним документа що посвідчує особу, перелік яких зазначений в п. 6 розділу І вищезазначеного наказу МВС.
Тобто прохання наших адміністраторів надати документ для встановлення особи не є чимось не правомірним або не передбаченим законом. Перевірку впроваджено, для того щоб уникнути маніпуляцій з Е-записом та дійсно ефективно використовувати час клієнтів сервісних центрів МВС м. Києва.
Доречі змагання з кіберспорту, зокрема міжнародні, проводяться по всьому світу. Так 2015 року світова авдиторія кіберспорту становила 226 мільйонів людей і планувалося, що 2019 року вона досягне 427 мільйонів. І прихильників дедалі більшає.
Тож тільки уявіть собі скільки було прикуто уваги до нашого кіберспортсмена Івана з України коли в далекому 2017 році у віці 21 рік він представляв збірну України на світовому чемпіонаті WESG 2017. А в подальшому вийшов в play-off чемпионату світу Toyota masters Bangkok. Зараз він тренер молодіжного складу української команди “Мonte”, що активно розвивається та має призові місця в Європейських чемпіонатах.
“Кіберспорт — це спорт без бар’єрів. Він доступний для молоді, осіб з інвалідністю та літніх людей. Існує багато можливостей для реалізації себе в дотичних напрямках діяльності таких як фотограф, журналіст, контент мейкер, психолог та ще багато інших. Мені, як клієнту сервісних центрів МВС Києва, приємно отримати послугу в місці де цінують час, піклуються про зручність людей та надають безбарєрні послуги. Тому саме тут буду складати теоретичний іспит.
Готувався сам онлайн по тестовим завданням з офіційного сайту Головного сервісного центру МВС. Для себе відмітив широкі можливості та розширення дистанційних послуг. Звичайно звернув увагу на якість подання інформації. Можу з впевненістю розвіяти чутки про міфічні перепони, що ніби існують тут, адже якщо ви дійсно отримувач послуги, маєте при собі документи або їх електронні аналоги в ДІЇ — сміливо розраховуйте на якісний сервіс а швидке обслуговування в сервісних центрах МВС Києва», повідомив нам Іван.
І наостанок поради від Івана починаючим спортсменам ”Все починається з хобі це правда. Але не варто одразу ставити його в пріоритет. Достатньо приділяти декілька годин на день тренуванням а решту часу приділяти спорту та фізичному розвитку. І завжди майте план на день це ефективно та продуктивно. Тоді ваш прогрес буде набагато швидшим ніж у геймерів, що подобово сидять біля комп’ютера. Приділяйте час живому спілкуванню з людьми, отримуйте реальні емоції та не хитруйте. Деякі правила встановлені задля встановлення порядку та зручності. Як наприклад тут, в сервісному центрі МВС Києва, при отриманні талону на послугу”.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.