
Велика родина дорівнює великим клопотам. А ще це – захист, підтримка та велика радість за досягнення кожного її члена. Особливо це стосується кризових ситуацій, коли дійсно необхідні терплячість та розуміння рідних.
Тож нумо знайомитись, сьогодні розкажемо про пані Яхья, що завітала до одного з сервісних центрів МВС Києва для обміну свого першого водійського посвідчення, що було видано на два роки. Для її родини, що багато років тому переїхала з Сирії, це справжнє свято, адже Яхья постійно перебуває за кермом, і за весь випробувальний термін не вхопила жодного порушення. Тому тепер всі її близькі, а це окрім чоловіка, дві донечки та син сміливо можуть не тільки пишатись такою відповідальною матусею, а ще й обов’язково стануть в майбутньому відповідальними водіями, як вона.
«Для моєї родини надзвичайно важливий авторитет старших. Його здобувають не словами, а вчинками. І зараз, не вхопивши жодного порушення за два роки, я вкотре дала дітям гарний приклад для наслідування. Це стало можливим перш за все завдяки підтримці та терплячості мого чоловіка. Ми з ним, як одне ціле. Поки він працює — я займаюсь побутом. Кожен виконує свою частину із задоволенням. А саме зараз я щаслива, поруч зі мною родина, що підтримує та люди що щиро радіють за мене. Саме посмішки адміністраторів зробили просту процедуру маленьким святом. Адже відчутно їх щире та доброзичливе ставлення», розповіла нам пані Яхья.
Так і ми, докладаємо максимум зусиль, щоб надані нами послуги були якісними, а клієнти усміхненими. Ми прагнемо підтримати та заспокоїти, а не вчиняти перешкоди. Пам’ятайте про це у разі виникнення непорозумінь або відмови в наданні послуги. Тому хочемо нагади, що громадяни іноземних держав, що на законних підставах перебувають на території України, можуть обміняти перше водійське посвідчення за звичним для українців алгоритмом. В цьому випадку відрізняється лише пакет документом, що надається особою до сервісного центру МВС, а саме:
- тимчасове посвідчення громадянина України;
- посвідка на постійне проживання;
- посвідки на тимчасове проживання;
- посвідчення біженця;
- посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту;
- посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист;
- відомості про місце проживання (довідка, витяг та ін)
- копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відповідну відмітку в документі)
- посвідчення водія (за наявності або заяву про втрату або довідку з поліції про крадіжку);
- платіжні документи (платіжні доручення, квитанції) з кодом проведеної операції або відміткою банку, відділення поштового зв’язку або код проведеної операції (реквізити платежу) про внесення плати в будь-якій формі, який можливо перевірити за допомогою державного сервісу перевірки квитанцій за адресою: https://check.gov.ua/.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.