A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Піклуємося про кожного — так працюють у сервісних центрах МВС Києва


29 Вересня 2023

Дім це – місце де є рідні. Під таким гаслом наразі живуть чимало Українців, що вимушено виїхали з власних домівок через військову агресію.

Не виключенням є подружжя з м. Бахмут, що наразі мешкає в столиці. Попри складнощі та негаразди, в родині заведено підтримувати один одного, піклуватись та спільно переживати труднощі.

Вони – активні, життєлюбні та мають великі плани на майбутнє. А ще Тетяна та Андрій полюбляють все нове та не бояться онлайн послуг. Так, днями пара завітала до одного з сервісних центрів МВС Києва для реєстрації автівки, подолавши від місця мешкання відстань у 20 км на сучасних гаджетах моноколесах.

А через те, що оформлення автомобіля відбулось значно швидше очікуваного, заразом взяли в терміналі сервісного центру МВС талони е-запису на обмін водійських посвідчень.

В цьому випадку Тетяна мала в застосунку ДІЯ електронний екземпляр, який було оформлено одразу після виїзду з зони активних військових дій, замість втраченого.

«Одразу, як виїхали та зрозуміли що втратили документи, не було змоги відвідати сервісний центр і отримати фізичний бланк. Були нагальніші проблеми та й зайві витрати також. Електронне посвідчення водія в ДІЇ з’явилось швидко. Сплачували онлайн карткою, а всі необхідні документи та фото підтягнулись автоматично. Проблем при перевірці документа поліцією або іншими органами не виникало. Головне було тримати телефон зарядженим. Зараз вирішила все ж таки отримати сам бланк посвідчення водія, адже можливо буду виїжджати за кордон, а саме там воно необхідне» — повідомила наша героїня.

  • _autotone

Що ж до її чоловіка Андрія, ще до війни планував обміняти старий ламінований водійський документ, але брак часу та поточні справи змушували переносити відвідини сервісного центру МВС. З його слів раніше навіть не уявляв, що для оновлення бланка необхідно надати паспорт, ідентифікаційний код та сплачену за квитанцію.

Всі три послуги надали швидко та якісно. Клієнти, як і планували поїхали додому на власній автівці. Наостанок подякували адміністраторам за роботу і відмітили, що приємно вражені швидкістю та якістю послуг що надаються сервісними центрами МВС.

  • _uwretouch

Аби перереєструвати транспортний засіб, спочатку громадянам необхідно отримати талон попереднього запису на послугу. Для цього потрібно скористатись функціоналом е-запис. Також талон доступний в терміналі, який розташований у приміщенні сервісного центру МВС.

Крнультацію, щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.