A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Сервісні центри МВС Києва долучаються до підготовки захисників України


02 Жовтня 2023

Захисники це — всі докладає максимум зусиль задля перемоги. Хтось вже стоїть на небезпечних рубежах та ціною життя зберігає спокій громадян, а дехто саме зараз здобуває знання, що так необхідні професійним військовим.

Так днями до сервісних центрів МВС Києва завітали для складання теоретичного іспиту курсанти Військо́вого інституту Ки́ївського національного університету імені Тараса Шевченка (ВІКНУ). Наразі це один з двох етапів на шляху отримання водійського посвідчення на право керування вантажівками категорії «С».

Майбутні офіцери, що здобувають фахові знання з психології, журналістики, лінгвістики та інших спеціальностей у розрізі військової справи відповідально та дисципліновано проходять підготовку.

«У ситуаціях, що можуть виникати під час виконання бойових завдань, потрібно вміти керувати різними автомобілями, як легковими, так і вантажівками. В такому випадку це може врятувати життя та значно спрощує його виконня. Важливо всім однаково професійно ставитись до обов’язків та не нехтувати правилами. Ми розуміємо, що буде не легко, задля того і навчаємось старанно» — поділилась майбутня військова журналістка.

«Лозунг інституту ВІКНУ — Прозорість, Патріотизм, Професіоналізм, Порядність та Послідовність і ми його дотримуємось. Звернення до Сервісного центру МВС не вимагає зайвих клопотів і ми можемо повністю поринути у навчання. Тут скрізь відчутно прогрес та оновлення. Багато чого можна зробити дистанційно. Наприклад зареєструватись в е-черзі, сплатити за послуги або підготуватись до теоретичного іспиту на он-лайн тренажері, посилання на який є на сайті» — додав майбутній військовий психолог.

Тож, Сервісні центри МВС долучаються до гасла ВІКНУ та доповнюємо 5 слів іще двома – Підтримка та Підготовка, дотримуючись яких всі ми зможемо гучно вигукнути іще одне найжаданіше для всіх Українців слово на літеру П — Перемога. Наступний етап — практика. Сервісні центри МВС чекатимуть на майбутніх захисників та захисниць. Бо вони наша віра, опора і надія.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.